VIP Catamaran Cruises | Sunny Beach Bulgaria

VIP Catamaran - Sunny Beach - Bulgaria

Rejs VIP o zachodzie słońca

PRZEŻYJ SWOJE WAKACJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

Gwarancja najlepszej ceny online

PROGRAM REJSÓW VIPOWSKICH
O ZACHODZIE SŁOŃCA

18:30 - Odbiór z ośrodka - punkty do uzgodnienia.


19:00 - Przyjazd do portu i wejście na pokład katamaranu w celu wypłynięcia. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie.
Podczas wycieczki otwarty jest bar, w którym dostępna jest woda mineralna, czerwone, rose i białe wino, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, piwo.


19:30 - Popłyniemy wokół miasta Old Nessebar, aby zobaczyć panoramę z bliska. W miarę zbliżania się do zachodu słońca będziemy zarzucać kotwicę i cieszyć się doskonałym widokiem na zachód słońca. Po zachodzie słońca podniesiemy kotwicę i będziemy mogli podziwiać panoramę Nessebaru nocą.


20:00 - W oczekiwaniu na zachód słońca podawany jest schłodzony szampan, po jednej butelce dla każdej pary, następnie serwowane jest jedzenie. Gdy wszyscy się posilą, podniesiemy kotwicę i wyruszymy w podróż powrotną przez zatokę do portu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą.


21:30 approx - Powrót do portu na podróż powrotną do Słonecznego Brzegu piętrowym autobusem.


Menu: - Deska serów, sałatka, wędliny asortymentowe, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki szampana na osobę dorosłą.


Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki.

Cennik

- Dorośli : 49 EURO za osobę
- Dzieci - NIE DOSTĘPNE
- Wszystkie ceny zawierają podatek VAT

Cena zawiera

- Transfery do/z kurortu
- Kolacja
- Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki

 

PICK UP TIMES

UŻYTECZNE INFORMACJE

  • Wycieczka katamaranem VIP o zachodzie słońca jest tylko dla dorosłych.
  • Po zachodzie słońca lub gdy jest wietrznie, może zrobić się chłodno. Prosimy o zabranie ze sobą bluzki z długim rękawem lub lekkiej kurtki.
  • Buty nie są dozwolone na pokładzie. Wymagamy, aby goście byli boso na katamaranie. Mamy dedykowane miejsce do przechowywania wszystkich butów.
  • Jeśli nie korzystasz z naszego transportu, musisz być obecny w porcie nie później niż 10 minut przed planowanym czasem wypłynięcia. W przypadku spóźnienia 100% wpłaconej kwoty zostanie utracone.
  • Niedopuszczalne zachowanie, które jest sprzeczne ze spójnym środowiskiem, nie jest tolerowane. Mamy absolutną swobodę w odmowie przyjęcia na pokład gości, którzy zachowują się niewłaściwie, zakłócają spokój lub w inny sposób zagrażają innym gościom, lub członkom załogi VIP Catamaranu.
  • VIP Catamaran nie zezwoli na wejście na pokład żadnej osobie, co do której istnieje podejrzenie, że jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków w stopniu zagrażającym bezpieczeństwu katamaranu, lub osób na nim przebywających. Nie pozwolimy żadnej osobie (osobom) działać lekkomyślnie lub niedbale, tak aby zagrozić katamaranowi lub osobom na nim przebywającym
  • Osobiste artykuły spożywcze i napoje nie są dozwolone na pokładzie

POLITYKA REZYGNACJI

  • Jeśli Twoje plany ulegną zmianie - możesz łatwo anulować Anuluj do 24 godzin wcześniej⁣, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

INNE REJSY, KTÓRE MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

Ponieważ masz jeszcze wiele do zobaczenia

PORANNY REJS VIP

Wypłynięcie z portu: 09:00

POPOŁUDNIOWY REJS VIP

Wypłynięcie z portu: 14:30

 

ZAREZERWUJ SWÓJ REJS

Na co czekasz? Dodaj ostatni sznyt do swoich wakacji. Dołącz do nas, aby przeżyć niezapomniane wakacje!


TOP

 Logo Header Menu