VIP CATAMARAN CRUISES | SUNNY BEACH BULGARIA

WITAMY NA REJSIE KATAMARANEM VIP

PRZEŻYJ SWOJE WAKACJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

Wyobraź sobie przyjemność wejścia na pokład luksusowego katamaranu i wyruszenia na idealny czarter pod żaglami.

Oferujemy największy i najbardziej ekskluzywny katamaran w zatoce Słonecznego Brzegu w Bułgarii. Nasza łódź charakteryzuje się komfortem i przestronnością. Posiadamy duży pokład z sześcioma miejscami na siatki, gdzie można odpocząć w słońcu podczas żeglugi. Posiadamy również centralne zacienione miejsce z wygodnymi siedzeniami i barem, gdzie można zamówić napoje.Vip Catamaran


ZAREZERWUJ SWÓJ REJS

VIP Catamaran oferuje 3 równie kuszące programy dla tych, którzy spędzają wakacje w Słonecznym Brzegu i 1 ekskluzywny program dla tych, którzy zatrzymują się w Obzorze.
Dla tych z Państwa, którzy zatrzymują się w okolicach Słonecznego Brzegu oferujemy VIP Poranek, VIP Popołudnie, VIP Zachód Słońca..
Wycieczka Słoneczny Brzeg jest dostępna w następującym obszarze kurortu - Słoneczny Brzeg, Vlas, Nessebar, Cherno More, Ravda i Aheloy.
Jeśli zatrzymaliście się Państwo w Pomorie lub Elenite i chcielibyście dołączyć do jednej z naszych wycieczek, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego, a my skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy dostępne opcje.
Dla Państwa w Obzor mamy Obzor & Old Nessebar VIP działające z Obzor. Z ośrodka w Obzor zostaniecie Państwo odebrani autokarem, a następnie zabrani na wycieczkę z przewodnikiem po Nessebarze.


Jeśli zatrzymają się Państwo w innym miejscu niż Słoneczny Brzeg lub Obzor, nadal mozecie zarezerwować u nas rejs. Prosimy wskazać miejsce pobytu podczas dokonywania rezerwacji, a my skontaktujemy się z Państwem.

Morning VIP Catamaran

PORANNY REJS VIP

Dostępność: Morning
Wypłynięcie z portu: 09:00
Powrót: 13:00
Menu:Gorący makaron z sosem bolognaise (dostępna opcja wegetariańska), różne sałatki, różne wędliny i sery, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Napoje bezalkoholowe, woda mineralna, piwo lane, wino czerwone i białe, kawa, herbata.
W cenie: Transfery do/z kurortu


60 EURO dorośli | 30 EURO dzieci (od 3 do 12 lat)

Afternoon VIP Catamaran

POPOŁUDNIOWY REJS VIP

Dostępność: Popołudnie
Wypłynięcie z portu: 14:00
Powrót: 18:00
Menu: Gorący makaron z sosem bolognaise (dostępna opcja wegetariańska), różne sałatki, różne wędliny i sery, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Napoje bezalkoholowe, woda mineralna, piwo lane, wino czerwone i białe, kawa, herbata.
W cenie: Transfery do/z kurortu

60 EURO dorośli | 40 EURO dzieci (od 3 do 12 lat)

Obzor & Old Nessebar VIP Catamaran

REJS VIP OBZOR I STARY NESSEBAR

Dostępność: Poranek
Wyjazd z Obzor: 10:00
Powrót: 18:00
Menu: Gorący makaron z sosem bolognaise (dostępna opcja wegetariańska), różne sałatki, różne wędliny i sery, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Napoje bezalkoholowe, woda mineralna, piwo lane, wino czerwone i białe, kawa, herbata.
W cenie: Transfery Do/Z Obzor. Wycieczka z przewodnikiem po starym Nessebarze. Czas wolny

70 EURO dorośli | 45 EURO dzieci (od 3 do 12 lat)

Sunset VIP Catamaran

Rejs VIP o zachodzie słońca

Dostępność: Wieczorem
Wypłynięcie z portu: 19:00
Powrót: 22:00
Menu: Deska serów, wybór sałat, asortyment wędlin, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki szampana na osobę dorosłą, kawa, herbata, piwo lane, woda mineralna, wino czerwone i białe, napoje bezalkoholowe.
W cenie: Transfery do/z kurortu


50 EURO dorośli

ZAREZERWUJ SWÓJ
PRYWATNY REJS


ZAREZERWUJ SWOJĄ WYCIECZKĘ

Zarezerwuj katamaran prywatnie dla siebie i swoich przyjaciół, na imprezę firmową, wesele, specjalną uroczystość...
Sprawimy, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe!

ZAREZERWUJ SWÓJ REJS

Na co czekasz? Dodaj ostatni sznyt do swoich wakacji. Dołącz do nas, aby przeżyć niezapomniane wakacje!


TOP

 Logo Header Menu