VIP Catamaran Cruises | Sunny Beach Bulgaria

Katamaran VIP

PRZEŻYJ SWOJE WAKACJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

WITAMY NA REJSIE KATAMARANEM VIP

Oto, czego Ci brakowało, aby Twoje wakacje były jak najlepsze

 

O nas

W VIP Catamaran wierzymy w moc otwartej wody, która może wnieść radość i szczęście do życia ludzi. Dlatego poświęciliśmy się tworzeniu najlepszych wrażeń na katamaranie na Morzu Czarnym.

Zaczęliśmy naszą podróż wiele lat temu z pasji do żeglarstwa i marzenia o dzieleniu się pięknem Morza Czarnego z innymi. Postanowiliśmy zbudować największy katamaran na wybrzeżu, nie tylko ze względu na wygodę i luksus, ale także po to, aby zapewnić wciągającą komunię z naturą.

Gdy zaczęliśmy żeglować z naszymi gośćmi, na własne oczy zobaczyliśmy przemieniającą moc otwartego morza. Witając zmęczone dusze i obserwując, jak odchodzą ożywione, wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym.

Kontynuowaliśmy wprowadzanie innowacji i ulepszanie naszej oferty, dodając nowe trasy i udogodnienia, aby każda podróż była cennym momentem. Wraz z rozwojem naszej firmy rosło także nasze zaangażowanie w tworzenie lepszej przyszłości.

Dziś jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym gościom poczucie wolności i harmonii na dwóch największych katamaranach żaglowych w Europie – Flash i Taiti, jak nigdy dotąd.

Od kolorowych zachodów słońca po krystalicznie czystą wodę – z katamaranem VIP Twoja przygoda na Morzu Czarnym będzie cenna.

Dziękujemy za wybranie katamaranu VIP!

Patrząc w przyszłość, VIP Catamaran będzie kierowany przez wizjonerskie przywództwo założyciela i dyrektora generalnego, Stephena Clarka, którego niezłomną ambicją jest inspirowanie i wzbogacanie życia poprzez nieograniczony potencjał otwartych wód.

 Vip Catamaran

NASZA ZAŁOGA

Jesteśmy zakochani w naszym zawodzie i kochamy to, co robimy. Dbamy o naszych klientów, naszą łódź i naszą załogę.
W VIP Catamaran rozumiemy, jak ważne jest posiadanie profesjonalnej, wyszkolonej i doświadczonej załogi.
Nasz kapitan i marynarze zapewnią naszym klientom szczegółowe i osobiste traktowanie, będą szczęśliwi, aby pomóc Ci i ułatwić korzystanie z wszystkich naszych usług.

Dlaczego warto nas wybrać?

Unikalny katamaran

Nasz katamaran jest największy w Bułgarii i na Morzu Czarnym. Na pokładzie jest mnóstwo miejsca zarówno na siatkach przeciwsłonecznych, jak i w zacienionej części wypoczynkowej.

Transfery na wyłączność

Transfery naszym ekskluzywnym londyńskim dwupoziomowym autobusem - Odbierzemy Cię ze Słonecznego Brzegu naszym autentycznym dużym czerwonym londyńskim dwupoziomowym autobusem.

Załoga

Wyróżnia nas doświadczona i przyjazna załoga. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, aby nasi goście czuli się jak VIP-y.

Środki ochrony zdrowia

Wszystkie wycieczki odbywają się z zachowaniem wymaganych warunków sanitarnych i wytycznej COVID 19. Przed i po każdej wycieczce starannie sprzątamy.

Łatwa rezerwacja

Nasze biuro pracuje 7 dni w tygodniu o każdej porze.

 

 

 

 

Łatwe do anulowania

Plany się zmieniły? Ktoś nie może dojechać? Żaden problem, możesz zmienić rezerwację na inną wycieczkę lub anulować ją, otrzymując pełny zwrot pieniędzy do 24 godzin przed wycieczką.

ZAREZERWUJ SWÓJ REJS

Na co czekasz? Dodaj ostatni sznyt do swoich wakacji. Dołącz do nas, aby przeżyć niezapomniane wakacje!


TOP

 Logo Header Menu